Sonoff T1 Wifi Šviesos Jungiklis UK Skydelis 1 2 3 Gauja Belaidžio Smart Home RF/APP/Touch Control Sienos Šviesos Jungiklis,Dirbti Su Alexa /Lizdas

€21.76 €15.23

Į krepšelį


SKU: #b45442

Prieinamumas: Yra sandėlyje

Būklė: Nauja

Specifikacija

 • Maitinimo Šaltinis: 90V-250V AC
 • Matmenys: 86mm*86mm
 • Valstybės Surinkimo: Ready-to-Go
 • Valdymo Kanalai: 2 Kanalai
 • Savybės: Nuotolinio Valdymo Pultas
 • Medžiaga: ABS V0+ Grūdinto Stiklo Skydelis
 • GYRO: Nėra
 • Maks. Galia: 600W/gauja
 • Maksimalus Greitis: Nėra
 • Belaidžio tinklo standartas: WiFi 2.4 GHz & 433MHz
 • Modelio Numeris: Sonoff T1 sienos jungiklis
 • Svoris: 130.0g
 • Power suply: Gyventi ir Neutrali linija
 • Prekės Pavadinimas: SONOFF
 • sistema: paramos IOS6.0 / Android2.3 ir daugiau
 • Maks. Dabartinis: 2A/250V/gauja
 • Masto: Nėra

Sonoff T1 Wifi Šviesos Jungiklis UK Skydelis 1 2 3 Gauja Belaidžio Smart Home RF/APP/Touch Control Sienos Šviesos Jungiklis,Dirbti Su Alexa /Lizdas

Apžvalga

Į Sonoff T1 Sienos Jutiklinį Jungiklį serija 1-3 gauja 86 tipo touch/App/ RF control luxury smart šviesos jungiklis. Belaidžio sienos jungiklis gali būti pridėta prie iOS/Android App eWeLink per WiFi, leidžiant vartotojams nuotoliniu būdu įjungti/išjungti prijungtas žibintai, arba įrenginiai atskirai nuo bet kur ir bet kada. Po sėkmingai mokymosi kodai su 433MHz RF Nuotolinio, jutiklinis šviesos jungiklį galima įjungti/išjungti patalpose. Atnaujinti savo namų elegantiškas " smart home, kontrolės, bet kur, bet kuriuo metu!

Su App eWeLink, galite sukurti reguliaraus/atgalinės atskaitos laikmatis su auto-įjungti/išjungti prietaisus, nustatytu laiku. Taip pat galite sukurti scenos įjungti/išjungti visus prietaisus savo namuose su viena iš čiaupo. Smart sienos jungiklis, puikiai veikia su "Amazon" Alexa, galite paprašyti, Alexa jį įjungti/išjungti.

Savybės Touch ON/OFF App Nuotolinio įjungimo/IŠJUNGIMO 433MHz RF Nuotolinio įjungimo/IŠJUNGIMO Reguliaraus/Atgalinės atskaitos Laikmatis Veikia Su Nest Dirba Su Alexa Veikia Su "Google" pradinis Specifikacijos Maitinimo įtampa: 90V-250V AC Maks. Srovė: 2A/250V/gauja Maks. Galia: 600W/gauja Bevielio ryšio Standartas: WiFi 2.4 GHz & 433MHz RF Medžiaga: ABS V0+ Grūdinto Stiklo plokštės Matmenys: 86mm*86mm Svoris: 130.0 g

Darbai Su "Amazon" Alexa

Šis produktas veikia su "Amazon" Alexa. Galite paprašyti, Alexa valdyti įrenginį su šios balso komandas. Atkreipkite dėmesį, kad tik JAV/JK anglų ir vokiečių balso komandos yra remiamos dabar.

Išbandykite šiuos žodžius ( {deviceName} turėtų būti jūsų prietaiso pavadinimas):

Alexa, įjungti {deviceName}

Alexa, išjunkite {deviceName}

Alexa, savo ruožtu {deviceName} išjungti

Alexa, savo ruožtu {deviceName} on

Alexa, schalte Gerätename ein

Alexa, schalte Gerätename aus

Sonoff T1 Vartotojo Vadovas

1. Atsisiųsti "eWeLink" app

Ieškoti "eWeLink" APP Store " iOS "versiją arba " Google play", skirta "Android" versiją.

2. Įrengimas

ON/OFF veikimo principas: prijungiamas prietaisų darbą/stop per Live wire " galios on/off.

DĖMESIO: Prieš įdėdami jungiklis, įsitikinkite, kad turite visiškai 100%, nutraukė elektros tiekimą.

2.1 Jei norite sujungti su šviesos, elektros instaliacijos instrukcija yra taip, kaip nurodyta toliau. Čia mes imtis 3 gauja jungiklis pvz.:

2.2 Jei norite susisiekti su prietaiso, su nominali galia mažesnė nei 600W, elektros instaliacijos instrukcija yra taip, kaip nurodyta toliau. Čia mes imtis 1 gauja jungiklis pvz.:

Jungiklis turi būti tiekiama per Lin (Live input) ir Nin (neutralaus rašymo). O L1 out, L2 out, L3 out, L4, yra Live išėjimo kiekvienam gauja.

Prijungus laidus, prašome naudoti atsuktuvu atidaryti skydelis. Pozicija yra rodomas žemiau:

Tada naudokite du varžtai nustatyti galinį gaubtą į sieną, langą. Tada uždarykite skydą.

2. Pridėti įrenginį

1. Galia iki jūsų sienos jungiklis.

2. Paspauskite pirmą mygtuką 7 sekundes, kol ji greitai mirksi patekti į "WiFi" ryšio poros statusas.

3. Mirksi taip yra: blink 3 kartus ir ne kartą.

Už "Android" vartotojo, pasirinkite pirmą piktogramą ir spustelėkite PIRMYN.

Už " iOS " vartotojų, jei jūsų app versija yra 2.4.0 arba didesnis, prašome pasirinkti pirmą piktogramą, jei jūsų app versija yra žemesnė nei 2.4.0, prašome pasirinkti antrąjį piktogramą, tada spustelėkite pirmyn.

EWeLink bus auto-ieškoti ir prisijungti prie prietaiso.

4. Įveskite savo namų SSID kodą ir slaptažodį:

4.1 Jei ne slaptažodį, laikyti jį tuščią.

4.2 Dabar eWeLink tik paramos 2.4 G "WiFi" ryšio protokolą, 5G-Wi-fi nepalaiko.

5. Pavadinimas prietaisas užbaigti.

6. Gal prietaisas yra "Offline" dėl eWeLink, prietaisas turi 1-2 minutes prisijungti prie maršrutizatoriaus ir serverio. Kai žalia LED, prietaisas yra "Online", jei eWeLink rodo vis dar "Offline", prašome uždaryti eWeLink ir iš naujo atidaryti.

3. RF Nuotolinio:

3.1 Pora su 433MHz RF Nuotolinio

Jums reikia sujungti 3 gaujos po vieną. Paspauskite ir palaikykite jutiklinį mygtuką T1, kol išgirsite pyptelėjimą. Paspauskite mygtuką RF Nuotolinio valdymo pulteliu. Tuoj išgirsite pyptelėjimą, kai jis yra išmoko sėkmingai. Pakartokite aukščiau nurodytus veiksmus pora kitų gaujų su RF Nuotoliniu būdu).

3.2 Aišku, 433MHz kodai

Paspauskite ir palaikykite jutiklinį mygtuką T1, kol išgirsite du pyptelėjimas. Paspauskite bet kurį mygtuką ant RF Nuotolinio valdymo pulteliu. Tuoj išgirsite pyptelėjimą, kai kodas yra pašalinta sėkmingai.

4. APP funkcijos

4.1 WiFi nuotolinio valdymo ir sinchroninio prietaiso statusą

Įjungimas/išjungimas bakstelėkite įrenginio piktogramą, App. Įrenginio būsena, visada tuo pačiu metu rodyti APP.

4.2 Dalis Kontrolės

Savininkas gali pasidalinti įtaisai, kiti eWeLink sąskaitas. O dalintis prietaisų, abu turi likti prisijungus į eWeLink (laikyti ekranas apšviesti). Nes jei paskyrą, kurią norite pasidalinti nėra internete, jis/ji negaus pakvietimo pranešimą.

Kaip padaryti, kad tai įmanoma? Pirma, spustelėkite Bendrinti, pirkimo eWeLink sąskaitą (telefono numerį ar el. pašto adresą), kurį norite bendrinti, pažymėkite, laikmatis teises (redaguoti/trinti/keisti/įjungti), kurį norite duoti, tada spustelėkite Pirmyn. Kitų sąskaitą gaus pakvietimo pranešimą. Spustelėkite Priimti, prietaisas pasidalino sėkmingai. Kiti vartotojo turės prieigą prie valdymo prietaiso.

Įrenginio Tipas gabalasPakuotės Dydis 10cm x 12cm x 10cm (3.94in x 4.72in x 3.94in)Pakuotės Svoris 0.25kg (0.55lb.)

Žymos: darbas, Jungiklio Skydelis, RF wireless, Pigūs darbai, Aukštos Kokybės jungiklis, skydelis, Kinija rf belaidžio ryšio Tiekėjai.

Atsiliepimai

Barney80
2017-11-12
5/5
Super fast deliver and immediate response to any question, I recommend the store.. Good product... exactly what I ordered and I will for sure order more for this seller..
Kietkute
2017-11-16
5/5
item matches the description. shipping новгорода to bottom 13 days.
Vasy9211
2017-11-12
2/5
the most claims девайсу not, work, loud, true but it the relay. seller in cant main, does not general отслеживался track first, and face open dispute threat удивленное строил in every way продаван other give it вынудила track,... which is correct, existed not after again! only third time one month after payment order shipped!
Igithyphy
2017-11-20
3/5
not in g3 wifi switch t1 sonoff customize turned ios. although previously sonoff S20 sonoff wifi smart switch eu uk with ios настраивал switch socket power wifi plug us no problem. the seller to inquiry answered. after all through настроил android
Txihon88 88
2017-11-23
5/5
Thank you for the really fast shipment … up to now I have not had the chance to test the device but this will be done soon.