DSHA Naujų Karšto SJ3A Saulės baterijų Įkroviklis, duomenų Valdytojas PWM Reguliatorius 12V 3A

€4.10

Į krepšelį


SKU: #b5794

Prieinamumas: Yra sandėlyje

Būklė: Nauja

Specifikacija

Tiesiog darbo švino rūgšties baterijos įkrovimo kontrolė

Įrengtas prietaisas, kad nebūtų perkrovos, per laida, elektroninių trumpo jungimo, per krovimo, baterijos, ir, atvirkščiai prijungti, saulės baterijos atvirkščiai prijungimas.

Serijos ryšys PWM grandinė yra įgyvendinamos sudaro didžiąją įkrovimo grandinės, kad įtampos nuostoliai 50% mažesnis nei diodas įkrovimo grandinės, ir įkrovimo efektyvumą, 3%-6% didesnis, nei ne-PWM.

LED displayer rodo, baterijų esamą situaciją, kad kliento gauti informaciją iš baterijų.

Duomenų valdytojas gali automatiškai nustatyti įtampa 12V.

Įdiegti ir naudoti:

Rengiant atlikti viela:apskaičiuoti ilgio vielos ,ir tada išsiaiškinti, įrengimo vietos,įsitikinkite, kad ilgio vielos yra pagrįstas, siekiant sumažinti nuostolius elektros energijos.

Prijunkite akumuliatoriaus pirma,atkreipti dėmesį į anodo ir katodo, siekiant išvengti atvirkštinis ryšys.lemputė akumuliatoriaus willwork jei ryšys yra teisinga,priešingu atveju,jis bus ne ,bet komponento duomenų valdytojo nebus pažeistas.

Prisijungti laidas, saulės skydelis, atkreipti dėmesį į anodo ir katodo, siekiant išvengti atvirkštinis ryšys.jei ryšys yra teisingas,lemputė "NEMOKAMAI"bus arba" flash " 10 sekundžių vėliau, po kuriuo ne pagal saulės,kitaip,patikrinkite ryšį.įsitikinkite, kad saulės energijos skydelis yra nustatyta, lauke, po saulės spinduliais.

Prisijungti apkrovos pabaigoje,atkreipti dėmesį į anodo ir katodo, siekiant išvengti atvirkštinis ryšys .jei atvirkštinis ryšys ,led lempos, gali būti pažeistas.

Įspėjimai dėl naudojimo:

Baterijų išsaugojo daug energijos,prašome saugokite baterijas nuo trumpo jungimo,bet kokiomis aplinkybėmis, mes primygtinai rekomenduojame, jungiantis baterijos su saugikliu.

Prašome išvengti trumpojo jungimo laidų ir gnybtų,vielos ir terminalo, gali sukelti įtampos du kartus didesnis negu vardinė įtampa valdytojas.Prašome naudoti izoliuotus įrankius, o veiklos reguliatorius.

Užtikrinti vaikų laikyti atokiau nuo akumuliatoriaus ir valdytojas.

Prašome laikytis gamintojo saugos rekomendacijų.

Komplektą Sudaro:

1 x saulės įkroviklis duomenų valdytojas

Įrenginio Tipas gabalasPakuotės Svoris 0.054kg (0.12lb.)Pakuotės Dydis 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)

Žymos: įkroviklis, valdiklis, reguliatorius, saulės baterijų įkroviklis, duomenų valdytojas, Įkroviklis, Duomenų Valdytojas, Pigūs įkroviklis, valdiklis, reguliatorius, Aukštos Kokybės saulės baterijų įkroviklis, duomenų valdytojas, Kinija įkroviklis, duomenų valdytojas Tiekėjų.