10VNT ,Pigūs reklaminiai Vidaus normaliai atviras nendrių vamzdis magnetrono vamzdžio ilgis 4X28mm Green Vietoje, Nemokamas Pristatymas

€6.59 €5.60

Į krepšelį


SKU: #b55666

Prieinamumas: Yra sandėlyje

Būklė: Nauja

Specifikacija

  • Tipas: Magnetinis Jutiklis
  • Galia: Perjungimo Rele
  • Medžiaga: Mišinio
  • Prekės Pavadinimas: ZHIPU

Nuotraukos:

Prekių pakuočių , paketai, 500 , lentynos , didelės nuolaidos, pasveikino Konsultacinės !

Produkto Specifikacijos:

Kontaktų Forma Kreipkitės režimas

A

Maks. Kontaktai Reitingų Maksimali galia

20 W

Maks. Perjungimo Įtampa Didžiausia perjungimo įtampa

100 VDC

Min. Skilimo Įtampa minimali skilimo įtampa

220 VDC

Maks. Komutacijos Srovė Maksimali komutavimo srovė

1A

Maks. Atliekame Dabartinės Maksimali apkrovos srovė

1

Maks. Pirminio Kontakto Varža Didžiausia kontakto varža

100 m

Min. Izoliacijos Varža Minimalus izoliacijos varža

1010

Maks. Veikia laiko Veiksmų metu

0.4 ms

Bounce laiko Bounce laikas

0.4 ms

Maks. Išleidimo laiką Išleidimo laikas

0.05 ms

Min. Rezonansinis Dažnis Dažnio atsakas

3700 300HZ

Maks. Veikimo Dažnis Maksimalus darbinis dažnis

500 HZ

Nendrių darbai:

Nendrių yra sausų nendrių vamzdis trumpas, yra natūra pasyvūs elektroniniai valdymo elementas, kontaktų , su paprasta struktūra , mažo dydžio, lengva kontroliuoti ir pan., dažniausiai tai yra sandariame korpuse, stiklinis vamzdelis yra įdiegtos yra du elastinga pavasario plokštės iš geležies , taip pat vadinamas rodis metalo užpildymas inertinėmis dujomis . Paprastai, du nendrių stiklinis vamzdelis, pagamintas iš specialios medžiagos, yra atskirti . Kai magnetinės medžiagos, netoli stiklinis vamzdelis pagal veiksmų magnetinio lauko linijos iš dviejų nendrių vamzdelis magnetized pritraukti vienas kitą kreipkitės pavasarį bus traukti kartu, kad grandinės mazgo prijungtas prie ryšių . Išorinio magnetinio išnyksta po dviejų nendrės yra atskirtos, nes jų lankstumas , linijos, taip pat atjungtas. Todėl, kaip signalas kontroliuoti naudojant magnetinio lauko eilutės perjungtuvai , nendrių gali būti naudojamas kaip automatinės skaičiavimo , ribos ir kt. ( apsaugos sistema, daugiausia naudojama už durų jutiklis , magnetinis langų gamybos ) , bet taip pat yra plačiai naudojamas įvairių ryšių įrenginių. Praktiškai, ši yra paprastai valdoma, kad nuolatinis magnetas yra įjungtas, ar ne du metalo gabalai , taip pat yra vadinamas " magnetrono ."

Savybės ir paskirtis:

Sausų nendrių kompaktiškas , mažo svorio , gali būti įdiegta per itin mažai vietos , prietaisas yra labai tinka miniatiūrizacijos .

2 , sausas - reed switch komponentai yra hermetiškos inertinių dujų atmosferoje , niekada sąlyčio su išorine aplinka , ir ilgas darbo laikas .

3 , sausų nendrių vamzdis nėra naudokite stumdomas elementas , jis nebus rodomas visose metalo susijusių metalo nuovargis reiškinys, pažeminimas, siekiant užtikrinti, beveik ne riba, mechaninė gyvenimą.

4, nendrių perjungti telefono , PBX , kopijavimo aparatus , skalbimo mašinos, šaldytuvai, fotoaparatai , Xiaoduwangui , durų , langų , magnetinių, elektromagnetinių relių, elektroninės svėrimo , lygio matuoklis, dujų skaitiklių , vandens skaitiklių ir t.t. buvo labai gera programa .

Nendrių Atsargumo Priemonės :

1 , Kai supjaustyti arba smilgos, nendrės sukelti pėdų, turi būti labai atsargūs, kad būtų išvengta nereikalingo streso paliekant stiklo - metalinės plombos buvo sugadinti . Tinkamą užspaudimo įrankis turi būti naudojamas

2 , Ilgo poveikio trukmę ir temperatūrą, su kuriomis susiduriama gali sukelti stiklo - metalo antspaudas žalą ( įtrūkimai , nuotėkis , ir kt. ) , ir todėl turi būti greitas ir patikimas, suvirinimo (procesas ) . Rekomenduojama litavimo sąlygomis: kai vertus litavimo 280 ~ 300 C , Kai banga litavimo 250 Iki 300 C .

Pakuotės Dydis 15cm x 10cm x 10cm (5.91in x 3.94in x 3.94in)Pakuotės Svoris 0.1kg (0.22lb.)Įrenginio Tipas daug (10 vnt/lot)

Žymos: nendrių vamzdis, vamzdis vamzdis, Pigūs nendrių vamzdis, Aukštos Kokybės vamzdelis, vamzdis.