Už šio tinklaraščio vairo stovime dviese: Paulius ir Ignė, vyras ir žmona, alaus entuziastai. Įkvėpti meilės alui pradėjome apie jį rašyti. Paulius generuoja idėjas ir fotografuoja, o Ignė stengiasi viską įvilkti į dailų žodžių apdarą.

Paulius Rimtai alumi domėtis pradėjau prieš 9–10 metų, kai vienos valstybinės įstaigos iškomandiruotas vis į kitą vietą susidūriau su šio gėrimo įvairove užsienyje. Domėjimasis išaugo į aistrą alų ne tik ragauti ar kolekcionuoti su juo susijusius daiktus (padėkliukus, senovinius atidarytuvus), bet ir virti. Pirmąjį alų namuose išviriau prieš 6 metus. Per tą laiką išviriau daugiau nei 60 skirtingų rūšių, užtat kiek skirtingo alaus paragauta pasakyti negaliu – skaičiuoti sustojau ties 376 rūšimi.

Ignė Alus mano gyvenime atsirado kartu su Pauliumi, iki tol alaus nemėgau ir nesupratau. Dabar su šypsena prisimenu tą birželio dieną po pirmo kurso egzaminų, kai palepinau save… buteliu Carlsberg, nes būdama naivi ir nesugadinta studentė maniau: jei jis tiek kainuoja, tikriausiai yra labai geras alus. Šiandien jau geriau žinau, kas yra kas alaus pasaulyje, ir svajoju pagaliau perprasti maisto ir alaus derinimo subtilybes.