Bread and Beer

Fresh bread and pints of beer

lten

Lietuviškas alus: Volfas Engelman Pasaulio skoniai

Tai grįžtam į Lietuvą! Volfas Engelman neseniai paleido naują seriją, Pasaulio skoniai vadinasi. Skardinės dailios, kokybiškos, bet va su kliurkom visokiom, iš kurių jau ne kartą spėta pasijuokti. Mes pabrėžti norime ne Indian (sic) Pale Ale, nes tai visiška smulkmena, o vitbierą, kuris kažkodėl pavadintas kito belgiško stiliaus pavadinimu Blond. Volfas Engelman rinkodaros skyrius žino, ką daro (not).

Vis dėlto Pasaulio skonius jie į pasaulį (cha) išleido su užmoju ir patalpino ne visų parduotuvių lentynose ir dar ant skardinių užrašė: saikingos pasiūlos. Na, ta saikinga pasiūla reiškė, kad turėjom specialiai sukti į Rimi. Bet vėlgi – užsukom, vadinasi, toks modelis veikia. Arba mes nepagydomi konsumeriai. Bet užteks sapalioti, metas ragauti ir pradėkim nuo to vitbiero vardu blondas.

volfas engelman

Stilius: witbier
ABV: 4,5 %

Išvaizda: Drumstokas šiaudų spalvos alus su aukšta ir tiršta balta puta.

Aromatas: Kvepaliukai! Vėl tie Volfo Engelmano kvepaliukai. Justi ir kardamonas, ir citrusai, bet norėtųsi, kad jie būtų natūralesni.

Skonis: Geri kaip limonadą. Iš pradžių prasiaučia tie kvepaliukai, tik gazuoti, po to stoja neišraiškingi salyklai.

Gomurys: Lengvas, vandeningas neilgai išliekančio skonio alus.

Bendras įspūdis: Alus labai keistai subalansuotas. Iš pradžių pralekia visi skoniai kaip vijurkas, paskui stoja štilis. Nieko nelieka. Stebėtinai trumpalaikio skonio alus.

Toliau keliaujam į Indijos pakrantę (ji pareigingai nupaišyta ant skardinės).

volfas engelman

Stilius: IPA
ABV: 6 %

Išvaizda: Gintaro/ vario spalvos kūnas su korėta balkšva puta.

Aromatas: Vos įpylus į taurę pasklinda ryškus ryškus apynių aromatas. Turėtų būti, gerai, bet… Skardinė teigia: naudoti Chinook, Cascade, Equinox apyniai… ir Magnum, žinoma, kaip be Magnum! Būtent jie ir justi aromate, kuris monotoniškas ir neįdomus.

Skonis: Skonis, deja, toks pat monotoniškas. Nors iš pradžių salyklai dar bando atsverti apynius, bet galiausiai jie įsivyrauja. Taip, Magnum, su savo buku nuobodžiu kartėliu.

Gomurys: Ilgai išliekančio skonio alus.

Bendras įspūdis: Nežinia, ką sakyti apie alų, kuris, sprendžiant iš sudėties, potencialo turi. Bet jis visiškai neišnaudotas, net apmaudu! Tiesa, mažiau gerų IPA išlepintiems toks alus patinka, bet mums norėtųsi, kad panaudoti apyniai vis dėlto atsiskleistų.

Pastaba: Alus ragautas 2016-05-06

© 2019 Bread and Beer. All rights reserved.

Theme by Anders Norén.