Bread and Beer

Fresh bread and pints of beer

lten

Lietuviškas alus: Du iš Volfas Engelman

Supratom, kad savo tinklaraštyje retai rašom apie Volfas Engelman. Naujų alų jie lyg ir paleidžia į rinką, bet mes nedažnai juos linksniuojam. Gal veltui? Užtai šį kartą parašysim net apie du (!!!) Volfo Engelmano alus. Taip nutiko todėl, kad 1) ragavom juos tą patį vakarą; 2) jie labai, na, labai panašūs. Taigi, rikiuojam pagal stiprumą Kolekcinį Galaxy ir Ąžuolu Brandintą ir žiūrim, kas išeis.

Volfas Engelman - Galaxy kolekcinis

Galaxy Kolekcinis5,3 % šviesusis lageras

Išvaizda: Skaidrus it ašara aukso spalvos kūnas su balta puria puta, kuri taip greitai išnyko, kad vos spėjom užfiksuoti!

Aromatas: Salykliškai lengvas, bet egzotinių vaisių, kuriuos žadėtų Galaxy apyniai, nė su žiburiu nerasi.

Skonis: Vėl tik salyklas kur dairais, o apynių nėr… Ir išeina toks paradoksas – alus kaip ir virtas su puikiais apyniais, bet tie apyniai nuėjo šunim šėko pjauti, yra visiškai neišnaudoti ir eilinis alaus vartotojas nesupras, kuo tas buteliukas turėtų būti ypatingas.

Gomurys: Alus gazuotas į didesnę pusę, lengvo, vandeningo kūno.

Bendras įspūdis: Taip, mes suprantam, kad tai kolekcininkams skirtas metalinis buteliukas, kurį tik reikėjo kažkuo užpildyti. Dar gerai, kad metalas aukštos kokybės ir alus neįgavo skardinės skonio. Bet… bet… gaila tų Galaxy apynių (tebūnie jų nedaug sunaudota), kurie sukrito į šitą alų.

Volfas Engelman - Ąžuolu brandintas

Ąžuolu Brandintas6 % premium lageras

Išvaizda: Skaidrus it ašara aukso spalvos kūnas su akimirksniu išgaravusia balta puta. Šitas vaizdas jau kažkur matytas. A, tiesa…

Aromatas: Saldus, justi prieskoniai, karamelė, medus. Iš esmės alus kvepia kaip burbonas arba toks sovietinis limonadas Diušė.

Skonis: Alaus skonis tikrai kaip Diušės. Arba Buratino. Žodžiu, limonado, į kurį privaryta karamelės. Galiausiai skonyje išniro ir burbonas, ir subtilus kartumas, tikriausiai ąžuolo drožlių įkvėptas.

Gomurys: Šis alus bent jau gerai užgazuotas. Pridėjus ąžuolo drožles ir didesnį alkoholio kiekį išeina ne toks vandeningas, pilnesnio kūno alus.

Bendras įspūdis: Bet vis tiek tai limonadas. Ir dar toks, kurio kuo daugiau geri, tuo mažiau norisi, nes ta karamelė galų gale užlipdo gerklę. O pas mus dar vienas butelis tokio stovi! Taip sakant, ačiū Kalėdų seneli!

Pastaba: Alūs ragauti 2016-01-08

© 2019 Bread and Beer. All rights reserved.

Theme by Anders Norén.