Bread and Beer

Fresh bread and pints of beer

lten

Lietuviškas alus: Antras Planas

Raudonų Plytų Alaus Dirbtuvės tęsia tradiciją virti alų renginiams ir šiemet vėl pristatė Kino pavasariui skirtą alų. Pernykštis, švelniai tariant, buvo tragiškas, o ir apskritai RPAD jau kuris laikas nepristatė nieko įdomaus. Mūsų manymu, alų jie nustojo virti maždaug ties Ryklio Kavinuku, o visa kita tebuvo klajonės šen bei ten. Tiesa, poros limituotų pavyzdžių neteko ragauti, bet, sprendžiant iš Modesto atsiliepimų, nedaug ir praradom. Žodžiu, šiemet pasirodęs Antras Planas, kuriam fermentuotis padėjo net fortepijonu atliekama filmų muzika (ak, jūs hipsteriai, šelmiai jūs, ko tik neprisigalvojat!), mums buvo tarytum riba. Jei patinka – aprašom, jei ne – net nesivarginam minėti. Bet kadangi jau rašom, tai, supraskit, nebuvo labai blogai.

Stilius: saison
ABV: 5,7 %

Išvaizda: Poskaidris tamsiai geltonas kūnas su nedidele standoka balta puta.

Aromatas: Turi gaivių, rūgštokų lambiko užuominų, šiek tiek odos, citrusų.

Skonis: Pradžioje išryškėja grūdai, salykliškumas, o baigiasi skonis apelsinų žievelėmis ir švelniu kartumu, kurį palydi subtili rūgštelė.

Gomurys: Gana smarkiai gazuotas, burną džiovinantis alus.

Bendras įspūdis: Geriau nei tas pernykštis nesusipratimas! Gurkšnodami alų iš buteliuko svarstėme, kad pilstomas galbūt būtų dar geresnis, apvalesnio kūno, kurio neskaldytų didelis anglies dvideginio kiekis. Nors Antras Planas pasirodė neprastai, vis dėlto tai sušvelninta saison versija. Mielių šaižumo yra, bet ne per daug. Salyklų yra, bet ne per sunkių. Žodžiu, tai madingiems vaikštinėtojams į kiną pritaikytas alus.

Pastaba: Alus ragautas 2016-03-10

© 2019 Bread and Beer. All rights reserved.

Theme by Anders Norén.